
Під час цікавої поїздки діти навчилися випікати справжній домашній хліб з висівками замішаний на сироватці, дізналися більше про кожен елемент, який потрібен для випічки хліба, брали участь у змаганнях, співали караоке, а також відвідали прикордонний пункт в Шегинях.
На завершення майстер - класу кожен з учасників отримав власноруч випечений хліб та сертифікат. Незважаючи на гарячу погоду, усі поверталися з гарним настроєм!
Організували та супроводжували дітей від церкви ї. Наталія Подан та диригент дитячого церковного хору Оксана Смилянин
До речі, це не перша поїздка дитячого хору та вівтарної дружини. Щоліта Церква організовує для них якусь цікаву та пізнавальну подорож, дбаючи не лише за їх духовний ріст у служінні Богу, а й пізнавальне дозвілля. Так, діти в попередні роки вже побували на дитячій прощі в Зарваниці, львівському аквапарку та театрі.
Ірина ХМЕЛЬОВСЬКА
- Владика Ярослав освятив оновлений храм у с. Смеречка на Старосамбірщині [фото]
- В молитві за Україну відбулася піша проща "Самбір-Лаврів" [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію Вознесіння ГНІХ с. Недільна на Старосамбірщині [фото]
- Національний день у молитві і пості у Старому Самборі [фото]
- "Дай Бог діждати року нового" – у Старосамбірській парафії Святого Миколая УГКЦ відбулася розколяда







