SDE

У семінарії відбулась презентація книги «Скажи, авво» о. Тараса Рисея

23 листопада 2019
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
21 листопада в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась презентація книги протоієрея Тараса Рисея «Скажи, авво. Історії про духовних наставників" . Після спільної молитви о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, коротко представив присутнім автора книги,  розповівши, що з приємністю прийняв пропозицію організувати цей захід в його Альма-матері.

Відтак о. Тарас розповів про історію написання книги, назвавши її своїм «дитям», яке «зачалось» ще в студентських роках у семінарії. Саме тоді о. Тарас перейнявся доброю спонукою пізнавати істину, яку кожен священник покликаний проповідувати людям. Оскільки віра від слухання, як навчає ап. Павло, то важливою є змістовна та зрозуміла проповідь священнослужителя. Однак, каже автор, постає важливе питання, який метод буде ефективним та універсальним у проповідництві. Відповідь знаходимо на сторінках Святого Письма, а найбільше в Новому Завіті, у якому описано, що Ісус Христос проповідував з допомогою притч – коротких повчальних розповідей. У книзі «Скажи, авво» власне й містяться такі короткі історії про духовних наставників та роздуми о. Тараса Рисея. Відтак автор книги прочитав одну із повчальних розповідей та коментар до неї, аби ознайомити присутніх з форматом книги, призначеної для широкого кола читачів. Автор також коротко розповів про технічні, робочі моменти праці над книгою. Відтак аудиторія могла поставити йому запитання.

На завершення презентації о. Роман Андрійовський висловив щиру вдячність о. Тарасу за чудову мотивацію для студентів до читання, навчання та написання власних книг після закінчення богословських студій у семінарії. Проректор також побажав гостеві успіхів у проповіді Божого Слова, а опісля, на згадку про презентацію, о. Тарасу подарували декілька наукових доробків семінарійної спільноти. Відтак студенти заспівали гостеві «Многаліття», після чого присутні на презентації могли придбати собі цінну книгу з побажаннями та підписом автора.

Отець Тарас Рисей навчався у Дрогобицькій духовній семінарії, а зараз є головою комісії душпастирства охорони здоров’я Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, медичним капеланом у Центральній районній лікарні Самбора, духівником організації «Українська молодь – Христові», засновником волонтерської спільноти «Ноїв Ковчег» та викладачем Василіянського інституту філософсько-богословських студій.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори