![](/images/resized/images/stories/events/2019/okt/img_20191020_101931_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Григорій звернув увагу вірних фрагмент недільного євангельського читання. Коли майбутній апостол Петро досвідчив чудесного улову риби, він підійшов до Ісуса і сказав: "Іди від мене, Господи, бо я грішний чоловік" (Лк. 5, 8). Далі єпископ зауважив, що однією з проблем сучасної людини є втрата відчуття своєї грішності. "Коли хтось нам звертає увагу на якісь наші помилки, то ми маємо на них пояснення і оправдання. Якщо ми не відчуємо, що ми є немічні і грішні людини, ми не будемо потребувати Спасителя", - наголосив владика Григорій. Адже Господь прийшов до людини не для того, щоб сповняти якісь її забаганки , але щоб звільнити її від гріха, впровадити у свободу дітей Божих.
Після завершення богослужіння владика Ярослав привітав новопоставленого ієрея і подякував батькам і вихователям, які супроводжували о. Юрія до тайни священства. У свою чергу, о. Юрій подякував священикам парафії - о. Мирону Бендику і о. Івану Стебівці - за те, що завжди були для нього прикладом ревних душпастирів.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Ми пізнаємо Христа перш за все тоді, коли Він об'єднується з нами у спільноті пасхальної трапези – Євхаристії
- У Прокатедральному соборі відбулись священичі свячення