SDE

У Дрогобичі відбулись поминальні богослужіння за Героїв Небесної сотні

21 лютого 2019
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
20 лютого семінаристи Дрогобицької духовної семінарії вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні з нагоди п'ятої річниці Революції Гідності. Віче-реквієм за загиблими воїнами відбувся біля Скверу Героїв Небесної Сотні у м. Дрогобич, який відкрили два роки тому. Вшанувати Героїв прийшли представники духовенства, влади, учасники АТО, воїни ОУН-УПА та миряни.

Розпочалось пам'ятне віче з поминальної Панахиди, яку очолив о. Іван Паньків, Дрогобицький декан, у співслужінні священиків Дрогобицького деканату. Брати-семінаристи супроводжували богослужіння співом. Завершився захід урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Цього ж дня біля Катедрального храму Пресвятої Трійці була відслужена Панахида, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні чисельного духовенства.

У своїй проповіді владика Григорій закликав молільників вшанувати та зберегти у пам'яті подвиг тих людей, які поклали своє життя за гідне майбутнє нашої країни. Ці люди стали Героями, які зруйнували рабську свідомість старої людини, посадивши зерно свободи, яке стало плодом самобутнього вільного народу, - зазначив єпископ.

Джерело: сайт ДДС

Теми: Григорій (Комар), Дрогобицький деканат, семінарія

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори