SDE

У Дрогобичі вшанували пам'ять Великого Кобзаря

11 березня 2018
Друк E-mail
www.dds,edu.ua
9 березня Дрогобицької духовної семінарії відвідали літературно-мистецький вечір "З Великим Кобзарем у серці" з нагоди 204-ї річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального національного пророка Тараса Шевченка. Дійство відбувалось у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича.

Міський захід розпочався із вступного слова владики Григорія Комара, єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії, який наголосив на тому, що віддання належної пошани славному поету – це насамперед життя згідно з настановами Шевченка, у яких також і йдеться про любов до свого найменшого брата. Дотримування повчань зі Святого Письма та «Кобзаря» - це запорука настання таких бажаних миру та злагоди в Україні.

Саме святкування було насичене виконанням музичних творів, декламуванням віршів та представлення цікавих фактів із життя Тараса Шевченка. Семінаристи, однак, не тільки були слухачами, але й активними учасниками. Адже семінарійний хор «Оранта», регентом якого є о. Андрій Бунь, під супроводом оркестру, разом з іншими хоровими колективами Дрогобича, виконав три музичні твори: «Шлях до Тараса», «Заповіт» та Держаний Гімн України.

Відвідавши театр, семінаристи культурно збагатились та вкотре відкрили для себе актуальну й сьогодні творчість Тараса Шевченка, який своїм життям показав приклад жертовності, любові та незламності духу в непростих життєвих обставинах.

Джерело: сайт ДДС

Теми: Дрогобицький деканат, Григорій (Комар), семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори