SDE

Студенти семінарії поспілкувались з редактором єпархіального часопису "Жива вода"

17 грудня 2017
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
14 грудня семінаристи 6 курсу Дрогобицької духовної семінарії у рамках предмету «Пастирська практика», який проходить під керівництвом о. Василя Вербіцького, викладача і префекта семінарії, запросили до семінарії о. Михайла Бучинського, головного редактора єпархіальної газети "Жива Вода".

Отець Василь на початку представив братам гостя і передав йому слово. Відтак о. Михайло розповів слухачам цікаві історії з життя, розпочавши зі своєї біографії. Наступним кроком отця була розповідь про утворення редакції, про труднощі, які виникали на початку, а також про його призначення головним редактором. Відтак отець у своїй промові дійшов до сьогодення, наголошуючи на активній діяльності редакції, адже газета виходить щомісяця.

Наприкінці зустрічі о. Михайло з радістю відповів на питання братії. По завершенні о. Василь від імені семінарійної спільноти висловив щиру вдячність о. Михайлу за ділення досвідом свого служіння, подарувавши отцю семінарійний часопис «Слово» та книгу записок викладацького складу семінарії, яка видана з нагоди 20-ліття заснування семінарії. В свою чергу о. Михайло подякував о. Василю та братам за запрошення, побажавши щедрого Миколая та привітавши із прийдешніми веселими святами.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори