
Під час проповіді владика Григорій наголосив, що в’їзд Ісуса до Єрусалиму став сповненням Його повчань і місії на землі – дарувати нам Царство Небесне, життя вічне. «Віття, які ми тримаємо, є знаком перемоги над гріхом. Христос хоче бачити нас переможцями», - наголосив проповідник.
Додамо, що недільним богослужінням завершились триденні реколекції, які владика Григорій провадив у прокатедральній парафії. Духовні науки про значення молитви, Слова Божого і сповіді єпископ виголосив 7-8 квітня.
Повідомив Степан Павлішак
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Григорій: Важливо побажати собі те, що Богові є миле, поблагословити себе так, як Бог благословляє нас
- У Самбірсько-Дрогобицькій єпархії відбулось відкриття Ювілейного року
- Владика Ярослав: Ми величаємо Пресвяту Богородицю, через Яку незбагненний та одвічний Бог приходить на землю, змінюючи історію всього людства [фото]
- Архиєреї Самбірсько-Дрогобицької єпархії привітали вірних з Різдвом Христовим [відео]
- У Дрогобичі помолились за жертв Голодомору [фото]