
Розпочалася академія з молитви «Отче наш», яку виконав семінарійний октет. Опісля о. Михайло Коліщак торкнувся найважливіших моментів життєпису Патріарха Йосифа (Сліпого). Підготоване семінаристами мистецьке дійство було побудоване на спогадах самого патріарха, а також включало наукову доповідь про його діяльність, яку виголосив п. Ігор Бриндак, викладач церковної історії Дрогобицької духовної семінарії.
Наприкінці від райдержадміністрації та районної ради перед присутніми виступив п. Віталій Скоропад, перший заступник голови Дрогобицької РДА.
Джерело: сайт ДДС
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- У Дрогобицькій семінарії відбулося урочисте поставлення випускників-дяків [фото]
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Богдана Мацьковича [фото]
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Івана Підлубного [фото]
- Владика Ярослав уділив священичі свячення у Катедральному соборі [фото]






