SDE

Відбулась Всеєпархіальна проща до Духовного центру ім. бл. Омеляна Ковча [фото]

18 лютого 2017
Друк E-mail
Фото прес-служби Карітасу
17 лютого з нагоди Тижня соціального служіння у Храмі священномученика Омеляна Ковча (с.Рихтичі) відбулась Всеєпархіальна проща. Її очолив владика Григорій, єпископ- помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії . Участь у прощі взяли також: о. Ігор Козанкевич, директор БФ "Карітас", а також священнослужителі із кожного деканату нашої єпархії.

Миряни у свою чергу мали можливість приступити до Тайни Сповіді, а також до чину Соборування, який відбувся по завершенню Божественної Літургії. Піснею та молитвою сьогоднішній день супроводжував молодіжний хор із села Стара Сіль.

"Узалежнення - це хвороба, яка руйнує не тільки наше фізичне тіло, але й духовне. Це також хвороба мислення та думання. Повірте, що Бог заплатив за ваші гріхи. Бог потребує тільки одного - нашого правильного рішення. Ви є для нас підтримкою, дорогі у Христі, дякую, що сюди приїхали, дякую, що ви вірите у нас. Особисто дякую кожному священнослужителю за вашу присутність», - привітав паломників такими словами о. Ігор Козанкевич.

Відтак до присутніх звернувся владика Григорій: «Дорогі, не сумнівайтесь, що ця скромненька церква є благодатним місцем присутності Божої, як і це місце назагал. Господь є тут у видимий спосіб, тут є те місце, де ми можемо провідати нашого Божественного Спасителя, тут є те місце, де Він плаче, де Він плаче сльозами тих страждаючих братів наших, які очікують від нього особливої милості, і ми є нині тут, щоб їм допомогти. Це не є проблема конкретних людей, які тут перебувають, це є наша спільна проблема, цілого суспільства, спільна біда. Сьогодні нам потрібно бути чутливими до потреб інших».

По завершенню Літургії усі гості, волонтери, священики, працівники скуштували смачного куліша, який приготувала спільнота "Наша Хата" і радо частувала гостей у реабілітаційному центрі. Після обідньої трапези відбулось ділення людей, які пройшли реабілітацію у центрі «Назарет», і як склалось їхнє життя тепер. Бажаючі могли також відвідати притулок для бездомних і поспілкуватись із колишніми безхатьками.
Щиро дякуємо усім, хто сьогодні долучився до Прощі! Нехай Господь винагородить вас сторицею.

Прес-служба Карітасу СДЄ

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Григорій (Комар), назарет, карітас

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори