![](/images/resized/images/stories/events/2016/dec/dob/dsc_0381_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Григорій пояснив присутнім Притчу про милосердного самарянина, яка читалась цієї неділі. Милосердний самарянин – це Господь Ісус, Який зійшов з небес, щоб спасти поранену гріхом людину. Старозавітній закон, який у притчі символізують постаті священика й левита, не міг звільнити людину від гріха. Після Свого вознесіння Христос доручив нас Церкві, яка, як мати, турботливо опікується кожною людиною.
Проповідник також звернув увагу слухачів на слова, які Ісус, розповівши притчу, промовив до юнака: "Іди і ти роби так само" (Лк. 10, 37). Ці слова звернені до кожного віруючого, який на взір Господа повинен бути милосердним і співчутливим до своїх ближніх.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- У Добромилі відбулись великопосні реколекції [фото]