SDE

У Дрогобицькій семінарії пройшли дні духовної віднови

12 вересня 2016
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
9-11 вересня 2016 р. в Дрогобицькій духовній семінарії відбулись традиційні реколекційні науки під проводом ігумена дрогобицького монастиря свв. апп. Петра і Павла ЧСВВ о. Макарія Леніва. Ці дні брати провели у тиші, роздумуючи над своїм духовним життям.

Вступну науку о. Макарій розпочав, говорячи про важливість реколекцій в житті семінариста, та духовний шлях, який кожен має пройти за цей період часу. Ієромонах зазначив, що реколекції - це духовна лікарня, під час яких потрібно лікувати такі духовні недуги, як лінивство, гордість та заздрість.

Перша наука стосувалась часу, який є для християн цінним Божим даром. Реколектант зазначив, що особливо цінним час є для священнослужителів, які повинні використовувати його на працю з людьми і особистий духовний ріст.

В наступних науках провідник нашої подорожі акцентував увагу на таких важливих аспектах, як: образ Доброго Пастиря; Пресвята Євхаристія як Тайна Спасіння; Пречиста Діва Марія, як молільниця та заступниця християн; Тайна Сповіді як дар зцілення.

Завершились реколекції в неділю ввечері. По завершенні Молебня до Богородиці о. Макарій подякував семінаристам за добре проведений час, та побажав бути рішучими та наполегливими, оберігаючи своє покликання, як цінну перлину. Відтак від імені усієї семінарійної спільноти реколектанту подякував ректор семінарії о. Мирон Бендик.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори