SDE

Завершився І-й тур реколекцій для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії

08 вересня 2016
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
8 вересня подячною молитвою завершився І-й тур реколекцій для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії. На запрошення владики Ярослав (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, цьогорічні реколекції проводить о. д-р Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії. Під час духовних наук реколектант поділився зі священиками думками на важливі теми духовного життя: молитву, вірність Богові і прощення.

Наприкінці реколекцій о. Любомир Митник, віце-канцлер єпархії, від імені правлчого архиєрея висловив подяку о. Ігору за духовний досвід, яким він щиро ділився впродовж днів духовної віднови з духовенством єпархії. 

Зазначимо, що реколекції для духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбуваються щороку, восени. Метою днів духовної віднови є створення можливості для священнослужителів в атмосфері спільної молитви часослова збагатити свій особистий духовний досвід завдяки духовним повчанням реколектанта та особистому спілкуванню з ним. Упродовж наступних двох тижнів відбудуться ще два тури духовних реколекцій.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

IMG 0692

Теми: реколекції

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори