![](/images/resized/images/stories/events/2016/jul/tab/Сарепта_2_300_270.jpg)
Відпочинок розпочався в понеділок 11 липня з'їздом всіх учасників. Духовним проводом сарепти займалися отці Михайло Николин та Олег Здреник, які й організували цей відпочинок. Допомагали отцям і брати-семінаристи: Салій Василь, Тухлян Володимир, Бігун Юрій та Шпак Тарас, котрі є вихованцями Дрогобицької семінарії.
День на сарепті був добре розпланований та гарно розписаний, вранці діти мали Службу Божу потім сніданок, науку та інтелектуальну гру. Після обіду була прогулянка на ріку Дністер, футбол та волейбол. По вечері була коротенька наука та перегляд фільму або дискотека. В часі табору молоді люди мали можливість познайомитись та завести нових друзів. Завершилась сарепта в п'ятницю 15 липня, святковим обідом та роз'їздом усіх учасників.
Учасники сарептянського табору
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Відбулася традиційна піша проща Старий Самбір – Биличі [відео]
- Владика Ярослав освятив після оновлення храм в с. Верхній Лужок на Старосамбірщині [фото]
- У Старому Самборі відбулись великопісні реколекції
- У Старому Самборі помолились "Хресну дорогу моєї України" [фото]
- У Старому Самборі відбувся "Тиждень соціального служіння" [фото]