SDE

Воїни АТО та їх родини взяли участь в паломництві до відпустового місця в Биличах [фото]

13 липня 2016
Друк E-mail
Фото з facebook.com/nestervolodymyr
9 липня у відпустовому місці с. Биличі на Старосамбірщині відбулася друга єпархіальна проща для учасників військових дій, їхніх родин, капеланів, волонтерів. Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Єпископу співслужили військові капелани і священики єпархії.

У контексті свята Співстраждання Пресвятої Богородиці, яка першою показала ціну терпіння, єпископ наголосив, що і наші людські страждання та сльози мають величезну вартість перед Богом. «Ті смерті, ті рани є скарбом нашого народу", - сказав проповідник.

Владика наголосив на тому, що передусім усі ми потребуємо зцілення тих наших глибоких ран. «Нехай Бог зцілить нас усіх, нехай витре із нашої пам'яті, з нашої душі і серця усяку скверну, усяку ненависть", - наголосив владика Григорій.

Після Богослужіння єпископ подякував усім організаторам та співорганізаторам прощі. Слова вдячності пролунали також на адресу присутніх священиків, волонтерів, військових капеланів, які, за словами владики, були з нашими хлопцями у найскрутніших моментах їхнього життя.

Біля хреста, встановленого в пам’ять Небесної Сотні та Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, відбулась панахида за воїнів та волонтерів, котрі загинули на війні. Після панахиди до паломників звернувся о. Володимир Нестер, духовний опікун Чудотворного місця та співорганізатор прощі, запросивши всіх до спільної трапези. Паломників частували смачним козацьким кулішем та іншими стравами. Після обіду сім’ї загиблих героїв зустрілися зі священиками та в родинній атмосфері поділилися один з одним своїми радощами та клопотами, давши обіцянку в майбутньому сприяти в організації молитовних прощ для воїнів у цьому відпустовому місці. 

Джерело: facebook-сторінка парафії в Биличах

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Григорій (Комар), Добромильський деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори