![](/images/resized/images/stories/events/2016/mar/img_8684_300_270.jpg)
У поминальному слові владика Григорій, пригадуючи постать покійного, наголосив, що о. Дмитро Шило «сповнив» своє життя, завершивши місію, яку йому Бог доручив. «Якщо б потрібно було окреслити життя отця Дмитра якимись двома словами, то потрібно сказати, що він був „людиною Божою“», — наголосив владика Григорій. Далі єпископ пояснив, що «людина Божа» — це та, яка відвела Богові не друге, не третє, не десяте, а перше місце в своєму житті.
Владика Григорій відзначив, що значний час священичого служіння о. Дмитра Шила припав на період перебування УГКЦ в підпіллі. «Він став священиком переслідуваної Церкви, яка перебувала в катакомбах, придавлена каменем безбожництва. По-людськи зробити такий крок, і наразити себе і родину виглядало не розумно, і не практично, але це було по-Божому», — сказав проповідник. «Дякуємо тобі, отче, що полюбив зневажену, переслідувану, майже не існуючу Церкву, за те, що ти повірив Богові», — сказав владика Григорій.
Наприкінці богослужіння о. Анатолій Полянко, Лішнянський декан, зачитав лист-співчуття від владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, скерований до родини покійного священика.
Відтак домовину з тілом покійного процесійно перенесено на місцевий цвинтар та передано землі.
Зазначимо, що напередодні, 24 березня владика Григорій відслужив над домовиною покійного священика чин ієрейського парастасу. А 23 березня священики Лішнянського, Дрогобицького, Меденицького, Трускавецького й Бориславського деканатів відслужили парастас в помешканні о. Дмитра.
Нагадаємо, що 23 березня 2016 року Божого на 77-му році життя і 38-му році священства відійшов у вічність митрофорний протоієрей Дмитро Шило, вислужений священик Самбірсько-Дрогобицької єпархії.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
АУДІОЗАПИСИ
Проповідь владики Григорія 24 березня
Проповідь владики Григорія 25 березня
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- Відійшов до вічності о. Микола Чернецький [Розклад богослужінь]