Під час проповіді о. Олег Кекош наголосив, що спільна молитва - це нагода подякувати Богові за прожитий рік, а також прохання про благословення на рік наступний. Священик закликав викладачів та студентів завжди керуватись у своєму житті Божими заповідями.
Після завершення Літургії учасників спільної молитви привітав владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- «Пастир, який жив життям свого народу», — Блаженніший Святослав з нагоди 90-річчя від дня народження владики Юліана Вороновського [фото]
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Богдана Мацьковича [фото]
- Владика Ярослав уділив священичі свячення у Катедральному соборі [фото]
- «Хрест і гріб Господній є найбільшою проповіддю для кожного з нас», – Владика Ярослав у Велику п’ятницю [фото]
- Владика Ярослав у Великий четвер: Пам’ятаймо, дорогі отці, що джерело наших священичих свячень – у тому, що ми зустріли Особу Ісуса Христа [фото]


