SDE

В Дрогобицькій духовній семінарії розпочався 2014-2015 навчальний рік

05 вересня 2014
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
1 вересня на святкування початку 2014-2015 навчального року до стін семінарії прибув єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, владика Григорій (Комар). Традиційно торжество розпочалось з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Григорій у співслужінні зі священиками-викладачами і настоятелями нашої семінарії. На Літургії також були присутні численні родичі і друзі семінаристів.

У своїй проповіді архиєрей, зокрема, наголосив на тому, що священство - це не вибір людини, а радше її відповідь на поклик Бога. І ця відповідь не має бути одноразовою. Говорити "так" Господу ми повинні постійно. Також владика порадив навчитись слухати Бога. Лише тоді кожен зможе успішно реалізувати себе в житті. Владика Григорій також привітав семінаристів з початком нового навчального року, закликавши їх до сумлінної праці. Також були зачитані декрети владики Ярослава, єпархіального єпископа Самбірсько-Дрогобицького, про призначення нових проректора з виховання, економа та префекта.

Після Літургії відбулась одна з найторжественніших подій у житті семінаристів - освячення підрясників для 14-тьох студентів 2-го курсу.

Джерело: сайт ДДС

Теми: Григорій (Комар), семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори