SDE

Театр та молодіжний гурт з с. Оброшино відвідали реабілітаційний центр «Назарет» [фото]

07 лютого 2012
Друк E-mail
Театральне дійство в РЦ "Назарет"
5 лютого мешканці Реабілітаційного Центру «Назарет» приймали гостей. До них завітали із святковою програмою учасники Народного драматичного театру «Оберіг» та молодіжний гурт «Життя прекрасне» з с. Оброшино, що на Львівщині.

Організатором поїздки своїх односельчан виступив депутат Оброшинської сільської ради Михайло Федечко. Увазі реабілітантів було представлено святковий вертеп, колядки та гумористичний номер у виконанні учасників театру. Усі присутні мали змогу насолоджуватися майстерністю гостей, їхньою щирістю та відкритістю. Художній керівник театру Зоряна Рогожинська привітала глядачів, побажавши їм всяких гараздів, терпіння, витривалості та Божих ласк.

Далі увазі присутніх було представлено колядки та пісні у виконанні молодіжного гурту «Життя прекрасне» у складі Олесі Довбуш, Богдана Курило та Миколи Свища. Їхній виступ не залишив нікого байдужим, адже молоді люди поділилися своїм музичним талантом, яким обдарував їх Бог, оскільки музику до багатьох своїх пісень вони написали самі. Давно знані колядки прозвучали у новій, сучасній інтерпретації, припавши до серця кожному слухачеві.

Після завершення святкової програми та гучних овацій, гості мали можливість поспілкуватися з мешканцями Центру, оглянути будівлю, зігрітися гарячим чаєм перед дорогою додому. Директор «Назарету» о. Ігор Швед розповідав про щоденне життя тут, відповідав на численні запитання зацікавлених гостей, ділився спогадами про те, скільки зусиль було прикладено, щоб Центр став таким, яким він є зараз – затишним місцем, готовим прийняти потребуючих, та скільки всього треба робити, щоб підтримувати його існування і надалі.

На завершення, усі мешканці Центру разом з працівниками щиро подякували гостям, які пожертвували своїм часом та виявили ініціативу приїхати, а також запросили їх завітати ще. Варто зазначити, що реабілітанти раді кожній нагоді поспілкуватися, почерпнути для себе якийсь позитивний досвід інших. Це допомагає їм підтримувати віру в себе, віру в доброту оточуючих людей та в те, що Бог любить кожного з них.

Наталія Яцик,
менеджер зі зв'язків з громадськістю
БФ «Карітас СДЄ УГКЦ»

Фото надані Михайлом Федечко

Фоторепортаж

Теми: РЦ Назарет

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори