SDE

У Дрогобичі відбувся ІІ-й тур вишколу парохіяльних молодіжних лідерів

17 листопада 2009
Друк E-mail
14 листопада було проведено ІІ тур вишколу молодіжних християнських лідерів, участь в якому взяли понад 40 осіб. І-й тур вишколу відбувся влітку у с. Довге-Гірське Дрогобицького району, - повідомляє Іванна Рижан працівник Єпархіального молодіжного центру у м. Дрогобичі. Організатором вишколів є Комісія у справах молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії, яку очолює в прот. Василь Поточняка. Метою ІІ туру вишколу християнських молодіжних лідерів було допомогти молоді зорганізуватися у групи, які могли б підтримувати зв’язки між собою, та надалі діяльно працювати у команді на своїх парохіях, організаціях, місцях праці. Вишкіл проходив у приміщенні ЦДМ упродовж дня з 10.00 до 16.00. Ведучі – колишні активні учасники І туру вишколу молодіжних християнських лідерів: Тетяна Бобик, Марія Штереб, Анна Сеньків, Наталя Сабат, Мар’ян Мащикевич, котрі проходили попередній підготовчий вишкіл у м. Новояворівську.

Програма передбачала попереднє знайомство із застосуванням цікавих інноваційних методів. Опісля – праця в групах, де учасники мали змогу познайомитися з різноманітними інтерактивними методами роботи з молоддю. По тому – спільний обід та активний діалог, у котрому ключовими питаннями були: «Як саме відбувається праця з молоддю на місцевих парохіях, і які існують перешкоди у цій ділянці?». Молоді люди перерахували ряд причин, серед інших:

- незацікавленість молоді;
- особистий страх та власне небажання працювати;
- відсутність приміщення та фінансування;
- байдуже ставлення пароха стосовно цих питань;
- інертність у системі освіти та мінімальна увага на духовості особи;
- недостатність часу;
- мала кількість молоді чоловічої статі;

У завершальному слові о. Василь Поточняк разом із учасниками намагалися знайти відповіді та альтернативні рішення на дані проблеми.

Зустріч завершилася спільним танцем банс «Королівський», який вніс загальну атмосферу радості та духовного єднання. На цій ноті піднесення, з побажаннями творчої праці молодь роз’їхалася по своїх парохіях, щоб поділитись досвідом та допомогти у праці на місцях.

У майбутньому Комісія у справах молоді планує провести ІІІ-ій тур вишколу парохіяльних молодіжних лідерів, який, як очікується, відбудеться у лютому.

о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії

Теми: Комісія у справах молоді

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори