SDE

Відбулись прес-конференції НПФ "Покрова" з нагоди річниці фонду

24 грудня 2009
Друк E-mail
22-23 грудня 2009 року у Львівському регіональному центрі НПФ «Покрова» пройшли дві прес-конференції з нагоди річниці фонду, організовані Інформаційно-консультаційними центрами Стрия, Дрогобича та Трускавця. Серед запрошених були: представники регіональних ЗМІ, працівники соціальних служб, Пенсійного фонду України, ВАТ «Ощадбанк», а також учасники фонду, представники Єпархіального уряду Самбірсько-Дрогобицької та Стрийської Єпархій.

Щира подяка Преосвященнішому Владиці Тарасу (Сеньківу), Єпископу-помічнику Стрийської єпархії УГКЦ за участь у прес-конференції та Преосвященнішим Владикам Юліяну (Ґбуру), Єпарху Стрийському УГКЦ, Владиці Юліяну Вороновському, єпарху Самбірсько-Дрогобицькому та Владиці Ярославу Прирізу, Єпископу-помічнику Самбірсько-Дрогобицької Єпархії за духовну підтримку та благословення.

Прес-конференції традиційно розпочато молитвою. Серед доповідачів: Голова ради фонду «Покрова» о. Василь Копичин, Генеральний координатор ІКЦ в Україні, регіональний координатор діяльності ІКЦ у Львівській області та координатори діяльності місцевих ІКЦ.

Присутні мали можливість переглянути відеоролик присвячений розвитку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, презентацію «Моя майбутня пенсія», а також отримали інформацію про тенденції розвитку пенсійного забезпечення в Україні та світі, історію та культуру відкладання грошей, результати діяльності та перспективи розвитку НПФ «Покрова».

Про практичну роботу ІКЦ НПФ «Покрова» розповіли п. Оксана Полянко, ІКЦ м. Дрогобич, та о. Михайло Коцуровський, ІКЦ м. Стрий.

Вперше фонд у нашому регіоні був представлений на прес-конференціях, що відбулись 18 та 20 жовтня 2008 року за участю правлячих Архиєреїв. Ці прес-конференції були підготовлені з метою висвітленя в ЗМІ інформації про заснування, діяльність і перспективи розвитку даного пенсійного фонду.

Для учасників конференції була наведена загальна статистика діяльності недержавних пенсійних фондів в Україні. Зокрема, за даними УНІАН, загальні активи недержавних пенсійних фондів (НПФ) у січні-вересні 2009 року збільшилися на 45%, порівняно з аналогічним періодом 2008 року, – до 799,1 млн. грн.

За даними Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, пенсійні внески до НПФ у січні-вересні 2009 року зросли на 36,2%, порівняно з аналогічним періодом 2008 року, – до 710,1, при цьому пенсійні виплати збільшилися в 3,7 разу – до 71,8 млн. грн.

Структура пенсійних внесків на 30 вересня 2009 року була наступною: від фізичних осіб – 680,5 млн. грн. (96%), від юридичних осіб – 29,5 млн. грн. (4%), від фізосіб-підприємців – 0,1 млн. грн. (0,001%).

Також повідомляється, що в січні-вересні кількість учасників НПФ збільшилася на 8% порівняно з аналогічним показником за 9 місяців 2008 року – з 456,9 тис. до 495,4 тис. людей.

Як бачимо, недержавне пенсійне забезпечення розвивається і є сьогодні найвигіднішим та найнадійнішим способом накопичення. Залишається тільки відважитись по-іншому подивитись на своє майбутнє і сьогодні подбати аби відпочинок на старості літ був таким, як ми хочемо.

Після доповідей учасники конференції отримали відповіді на свої запитання. Музичний дарунок від організаторів прес-конференцій був приємною несподіванкою для присутніх.

А на завершення усіх чекав фуршет і спілкування у дружній та позитивній атмосфері.

Сподіваємось, гості та учасники зустрічі будуть позитивно налаштовані для подальшої співпраці з фондом «Покрова».

Наталя Копичин,
Координатор діяльності
Інформаційно-крнсультаційних центрів
НПФ «Покрова» у Львівській  області

Теми: НПФ Покрова

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори