SDE

Лист-співчуття владики Юліяна у зв'язку з трагедією у Дрогобичі

24 вересня 2008
Друк E-mail
У вівторок, 23 вересня 2008 року, о 20.20 год. у будинку 102 по вул. Самбірській у квартирі на 7 поверсі дев'ятиповерхівки пролунав потужний вибух. Внаслідок чого зруйновані квартири та будинок дав тріщину. Таким чином кількадесяток сімей залишається без житла. Не обійшлося і без жертв: загинула жінка 1975 р. н., семеро потрапили у міську лікарню. Лікарі боряться за життя чотирьох потерпілих, серед яких 7-місячна дитина. Копетентні органи встановлюють причину трагедії. А міська влада займається виселення жильців та складають плани щодо забезпечення їх житлом. У свою чергу Церква надає духовну допомогу потерпілим. Священики у Лікарні уділяють Святі Тайни Покаяння, Євхаристії та Єлеопомазання, а також проводять духовні бесіди із очевидцями трагедії та тими, хто лишився без житла. Духовенство Дрогобича веде переговори із міською владою у питанні: чим Церква може долучитися до допомоги потерпілим. На даний час на місці аварії працює урядова комісія, а священики постійно перебувають біля потерпілих.З приводу цієї трагедії Преосвященнійший Владика Юліян (Вороновський) надіслав лист на ім'я в. о. Міського Голови п. Алли Гладун. У своєму співчуттті Архиєрей запевняє про молитву за потерпілих та заохочує людей доброї волі до допомоги.
ЛИСТ-СПІВЧУТТЯ
ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА (ВОРОНОВСЬКОГО)
ЄПИСКОПА САМБІРСЬКО-ДРОГОБИЦЬКОГО
з приводу трагедії у м. Дрогобичі
24 вересня 2008 Р. Б.,

Вельмишановній пані
Аллі Гладун,
Секретареві Міської Ради
м. Дрогобича


Слава Ісусу Христу!

Вельмишановна пані Секретар Міської Ради!

Трагедія, що сталася у Дрогобичі у вечірній час 23 вересня, не може залишити байдужим серце людини, яка здатна любити та співчувати. Тому мільйони громадян України із сумом та жахом сприйняли вістку про неї.

І я, також, із схвилюванням схиляю свої коліна перед Богом і прошу у Його Величі зрозуміння цього досвідчення, яке Він допустив для нас. Приймаючи Його святу волю, молюся, щоб потерпілі мали мужність без нарікань прийняти випробування, які випали на їхню долю. Хочу обтерти сльози тим, хто сьогодні страждає на лікарняних ліжках, і запевнити, що разом із їхніми найріднішими єднаюся у молитві за їх видужання. В особливий спосіб хочу потішити тих, хто оплакує усопшу і скласти родині покійної свої найщиріші співчуття, а її безсмертну душу поручаю у руки Творця. Рівно ж розділяю горе з тими, хто втратив своє помешкання та майно.

В свою чергу підтримую старання місцевої влади, на долю якої випало нелегке випробування, і молю Господа, щоб благословив їй якнайкраще впоратися із цим лихом.

Закликаю наші громади, а також всіх людей доброї волі не бути байдужими до нашої спільної біди і надати свою посильну допомогу потерпілим.

Благословення Господнє на Вас!

+Юліян (Вороновський),
Єпископ
Самбірсько-Дрогобицький

митр. прот. Тарас Гарасимчук,
канцлер Єпархії

75_vl-25 травня владиці Юліану (Вороновському) виповнюється 75 років. Цьогоріч архієрей Самбірсько-Дрогобицької єпархії святкує також 25-ліття святительського служіння. З цієї нагоди ювіляра сердечно вітають владика Ярослав, духовенство, чернецтво та вірні Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Молитовно бажаємо Вам, дорогий Владико, духовної та тілесної витривалості у сповненні архіпастирського служіння. Нехай береже Вас Господь під Покровом Пресвятої Богородиці!

› БІОГРАФІЯ АРХИЄРЕЯ

› КНИГА "НЕХАЙ БУДЕ ВОЛЯ ТВОЯ"

› о. МИХАЙЛО БУЧИНСЬКИЙ "ЖИТТЄВІ СТЕЖКИ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА ВОРОНОВСЬКОГО"

› СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ З НАГОДИ 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ЗА УЧАСТІ ГЛАВИ УГКЦ, фоторепортаж

› ПРИВІТАЛЬНЕ СЛОВО ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА З НАГОДИ ЙОГО 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ

› ПРИВІТАЛЬНЕ СЛОВО ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ПІД ЧАС 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА

› ПРИВІТАЛЬНЕ СЛОВО ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО БЛАЖЕННІШОГО ЛЮБОМИРА ПІД ЧАС 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА

Послання до молоді

27 вересня 2006

Неділя - День Господній

08 листопада 2005

Різдвяне послання

25 листопада 2003
^ Догори