SDE

Пастирське звернення владики Юліяна (Вороновського) у зв’язку з епідемією небезпечного вірусу грипу

31 жовтня 2009
Друк E-mail
Впродовж останніх двох тижнів Західну Україну охопила епідемія грипу, яка вже забрала з життя понад 30 осіб, серед яких є діти, вагітні жінки та студенти. На даний час десятки осіб перебувають у реанімаційних відділеннях лікарень у вкрай важкому стані.З огляду на ці тривожні події прошу священнослужителів нашої єпархії звернутись до вірних з проханням дотримання усіх порад Міністерства Охорони Здоров'я України щодо профілактики та попередження захворювання грипу. Згадаймо у своїх молитвах тих, кого забрала з життя ця недуга, та їхні родини. Після Святих Літургій у молитві просімо Господа, щоб Він відвернув це лихо від нашого народу, та оздоровив недужих.

Слава Ісусу Христу!

Всесвітліші та всечесніші отці!
Дорогі у Христі брати і сестри!

Впродовж останніх двох тижнів Західну Україну охопила епідемія грипу, яка вже забрала з життя понад 30 осіб, серед яких є діти, вагітні жінки та студенти. На даний час десятки осіб перебувають у реанімаційних відділеннях лікарень у вкрай важкому стані.

З огляду на ці тривожні події прошу священнослужителів нашої єпархії звернутись до вірних з проханням дотримання усіх порад Міністерства Охорони Здоров'я України щодо профілактики та попередження захворювання грипу. Згадаймо у своїх молитвах тих, кого забрала з життя ця недуга, та їхні родини. Після Святих Літургій у молитві просімо Господа, щоб Він відвернув це лихо від нашого народу, та оздоровив недужих.

Складаю співчуття тим, хто втратив близьких під час цієї епідемії.

З молитвою та Архиєрейським Благословенням!

+Юліян (Вороновський),
Єпископ Самбірсько-Дрогобицький

75_vl-25 травня владиці Юліану (Вороновському) виповнюється 75 років. Цьогоріч архієрей Самбірсько-Дрогобицької єпархії святкує також 25-ліття святительського служіння. З цієї нагоди ювіляра сердечно вітають владика Ярослав, духовенство, чернецтво та вірні Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Молитовно бажаємо Вам, дорогий Владико, духовної та тілесної витривалості у сповненні архіпастирського служіння. Нехай береже Вас Господь під Покровом Пресвятої Богородиці!

› БІОГРАФІЯ АРХИЄРЕЯ

› КНИГА "НЕХАЙ БУДЕ ВОЛЯ ТВОЯ"

› о. МИХАЙЛО БУЧИНСЬКИЙ "ЖИТТЄВІ СТЕЖКИ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА ВОРОНОВСЬКОГО"

› СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ З НАГОДИ 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ЗА УЧАСТІ ГЛАВИ УГКЦ, фоторепортаж

› ПРИВІТАЛЬНЕ СЛОВО ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА З НАГОДИ ЙОГО 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ

› ПРИВІТАЛЬНЕ СЛОВО ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ПІД ЧАС 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА

› ПРИВІТАЛЬНЕ СЛОВО ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО БЛАЖЕННІШОГО ЛЮБОМИРА ПІД ЧАС 75-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА

Послання до молоді

27 вересня 2006

Неділя - День Господній

08 листопада 2005

Різдвяне послання

25 листопада 2003
^ Догори