28 червня 2012
Зазвичай, про це мало пишуть і говорять, а радше відчувають. Хоча виникне й супротивне запитання: що є джерелом прогресу? Адже одні вказують на людське лінивство як двигун розвитку сучасних технічних винаходів. Інші ж наголошують на постійній праці та самореалізації (не варто плутати із самовдосконаленням) і зазначають, що для досягнення успіху, постійного фарту в певному виді праці, у бізнесі чи в науці, потрібно покинути зону комфорту, тобто настійливо працювати.
Детальніше... 17 червня 2012
Останнім часом у ЗМІ можна прослідкувати певні тенденції у висвітленні релігійного життя конкретної громади. Чуємо різноманітні коментарі учасників суспільного життя, приналежних до певної релігійної спільноти або ж взагалі далеких від цього. І, зазвичай, уся ця інформація чомусь поступово просякається певним негативізмом та мимоволі спонукає до думки – невже все так запущено. Зазначте, добрих новин взагалі немає. І люди вірять, можливо, через власну обмеженість у цьому питанні, або задавнену хворобу безкритичного мислення, чи взагалі з небажання в це вникати. Гадаю, з таким висновком погодиться багато осіб, живих членів Церкви, які не лише відвідують храм у неділю, але й беруть активну участь у парафіяльному житті.
Як альтернативу негативній інформаційній експансії мас-медіа у релігійну сферу людини пропонуємо нашим читачам фрагмент розмови з молодим священиком о.Тарасом Рисеєм, капеланом Самбірської центральної районної лікарні.
Детальніше...