SDE

Сила воксресіння

№4 (193), квітень 2017 _ о. Олег КЕКОШ
Друк E-mail
Ілюстрація
Христос Воскрес! Дорогі читачі! Щиро вітаю вас із Світлим празником Воскресіння Христового! Бажаю усім Пасхальної радості, миру, здоров’я, благополуччя та благословення Воскреслого Христа!

Сьогодні наші серця наповнюються великою радістю Воскресіння Господнього. Все навколо нас наче перемінилося, все набрало особливого святкового значення. Тому що у Воскресінні справдилась повнота нашого відкуплення, повнота Божого об’явлення та утвердження нашої християнської віри.

Апостол Павло говорить, що даремна була б наша віра, якби Христос не воскрес. Воскресіння відкриває світло розуміння на цілу історію спасіння, на старозавітні пророцтва та місію Спасителя. Воскреслий Христос, перемагаючи смерть і гріх, дає і нам визволення від гріха, привертає Боже синівство, відкриває ворота Царство Божого, об’являє нам наше майбутнє воскресіння.

Наше життя має сенс і ціль – життя вічне. Кожен з нас покликаний відкочувати від своєї душі камінь гріха, який робить нас гробом смерті. Камінь гніву, лінивства, злоби, егоїзму, гордості можемо відкотити від себе чеснотами любові, щирості, доброти і лагідності. Сучасний світ потребує свідків воскресіння – свідків радісної новини життя з Богом. Своїм життям проповідуймо радість Воскресіння, перемоги і християнської віри.

Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував!

banner

Про часопис
"З любов’ю у світ" – єпархіальний молодіжний часопис – заснований у грудні 1999 року Божого. Часопис є щомісячним виданням, тираж якого складає 7000 примірників. За час існування часопису його редакторами були: о. Василь ПОТОЧНЯК та о. Василь ГОЙ. «З любов’ю у світ» - це часопис, який твориться молоддю для молоді. Автори часопису у своїх матеріалах розкривають теми духовного життя, стосунків у родині та виховання дітей. Історична рубрика знайомить читача з глибинами життя нашого народу. Щомісяця до редакції надходять питання на різноманітні теми. Ґрунтовні відповіді на ці запитання читачі дізнаються у черговому номері часопису.

Редактор:
о. Олег КЕКОШ

Адреса:
вул. Шевченка, 29/1
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна

Тел.: +380324450110
Ел. пошта:
lubysvit@sde.org.ua

^ Догори