SDE

На цій землі, я тільки мандрівник…

№ 5, травень 2010 _ Тарас РИСЕЙ
Друк E-mail
Авва Йоан, котрий багато років подвизався у скитському монастирі, раптом почав кудись збиратися. Спершу повернув у бібліотеку всі книги, тоді виправ онучі, врешті заштопав усі дірочки на старенькій рясі та начистив до блиску черевики.Побачивши це, брати вирішили жартома покепкувати собі із старця.

От і запитують:

- Куди зібралися, отче? Чи не втекти задумали? Може, затужили за домом, ріднею?

Авва Йоан усміхнувся так ніжно-ніжно і тихо промовив:

- Ви вгадали! Саме туди я і зібрався. Всюди добре, а вдома – найкраще.

Сказавши ці слова, перехрестився, ліг на лавку і в цю ж хвилю віддав духа…

 

Роздуми:
Якщо Ти читаєш ці рядки,  значить, Твоя подорож ще не закінчилася. Ти мандруєш дорогою життя…

Придивися пильно, хто крокує поруч із Тобою! Можливо, його уста не закриваються, бо вважає тишу найбільшим своїм ворогом? Не дивно, що цей супутник невтомно прокручує все нові і нові платівки гучної музики, демонструє все кращі і кращі фільми! Крізь біг років, його руки безнастанно жонглюють круговертю декорацій, пропозицій, новітніх ідей. Можливо, він обіцяє продовжити мандрівку ще і ще?

Не вір! Поверни свою голову вправо і Ти побачиш Когось, Хто мовчить, опустивши очі додолу. Саме так Він мовчав, коли Його за Тебе вели на Голгофу! Тепер же мовчить, тому що Його не слухають… Колись, на початку мандрівки, Він пробував підходити  і говорити, але Його слова Тобі здалися нудними і старомодними. Для Тебе у своїх руках тримає Він сувій із гаслом: «Я ДОРОГА, ПРАВДА І ЖИТТЯ!». Невже і сьогодні Ти відкинеш Його? Невже відмовишся від Дому? Роби свій вибір, Україно!

banner

Про часопис
"З любов’ю у світ" – єпархіальний молодіжний часопис – заснований у грудні 1999 року Божого. Часопис є щомісячним виданням, тираж якого складає 7000 примірників. За час існування часопису його редакторами були: о. Василь ПОТОЧНЯК та о. Василь ГОЙ. «З любов’ю у світ» - це часопис, який твориться молоддю для молоді. Автори часопису у своїх матеріалах розкривають теми духовного життя, стосунків у родині та виховання дітей. Історична рубрика знайомить читача з глибинами життя нашого народу. Щомісяця до редакції надходять питання на різноманітні теми. Ґрунтовні відповіді на ці запитання читачі дізнаються у черговому номері часопису.

Редактор:
о. Олег КЕКОШ

Адреса:
вул. Шевченка, 29/1
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна

Тел.: +380324450110
Ел. пошта:
lubysvit@sde.org.ua

^ Догори