SDE

Подія 

Title:
Міжнародна проща родин мігрантів // САМБІР-ЗАРВАНИЦЯ
Дата:
04.08.2017 - 13.08.2017
Категорія:
Проща, процесійний хід

Опис

Запрошуємо Вас на ХІІ Міжнародну десятиденну пішу прощу родин мігрантів та всіх охочих з Самбора у Зарваницю, яка триватиме з 4-13 серпня 2017 р.Б.

Зустріч паломників 4 серпня 2017 р.Б. у місті Самборі о 7.00 на Святій Літургії у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Вихід о 9,30.

З благословення голови Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ владики Йосифа Міляна духовним провідником прощі є отець Антон Борис, священик Київської архієпархії УГКЦ. Проща присвячена 125-річниці від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого. Прощу родин мігрантів започаткував нині покійний священик УГКЦ Василь Поточняк.

Духовна програма прощі: щодня Служба Божа, молитва на вервиці за жертводавців прощі, ранішні і вечірні молитви, Ісусова молитва, молитви намірень, акафісти та молебні, уділення Тайни елеопомазання.

Духовно-мистецька програма прощі: парад вишиванок та парад українських (давніх) пісень, концерт Оксани Винницької, традиційний фестиваль мігрантської творчості у Зарваниці, молодіжний захід біля вогнища у Зарваниці.

  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУТІВНИК ПРОЩІ

1. ДЕТАЛЬНИЙ МАРШРУТ ПРОЩІ... Читайте далі...

2. ЩО НЕОБХІДНО МАТИ З СОБОЮ...Читате далі...

3. ФЕСТИВАЛЬ МІГРАНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "ГОЛОС ЛЮБОВІ"...Читайте далі...

4. ПАЛОМНИЦЬКИЙ ПАРАД ВИШИВАНОК...Читайте далі...

5. ПОЖЕРТВИ НА ПРОЩУ... Читайте далі...

6. АРХІВ ПРОЩ "САМБІР - ЗАРВАНИЦЯ"...Читайте далі...

7. ВРАЖЕННЯ ПРО ПРОЩУ...Читайте тут...рмація буде доповнюватися.

Довідки за телефоном: 068 28 24 658 - п. Ольга  (бажано у робочі дні 17.00 до 20.00 )

Відповідальна за поселення в Самборі у четвер перед прощею (з 03.08 на 04.08) - Світлана Андрущакевич, контактний тел. 098 085 23 25.

Дорогі паломники!

 Ми не обіцяємо Вам рівних доріг, м’яких постелей, вишуканих страв, лагідних погожих днів. Але, пішовши з нами в 10-ти денну дорогу, Ви зможете «відбути реколекції (одні з кращих), цілоденно молитися, практикувати терпеливість і послужити милосердям».  Ця жертва свідчитиме про духовну радість народу, який усвідомлює присутність Бога поміж себе!  Слава Ісусу Христу!

 

 

^ Догори