5 вересня Самбірщина прощатиметься з бійцем-сапером Василем Борутою [оновлено]

04 вересня 2015
Друк
Другого вересня в зоні АТО загинув старший сержант саперної військової частини А 3817, Василь БОРУТА. Зустріч земляка-Героя відбулася 4 вересня, о 15.30, на площі Пам'яті у м. Самборі. Попрощалися з бійцем у Залі органної та камерної музики з 16.30-19.00. Поховають Героя 5 вересня, у м. Самборі. Похорон відбудеться о 13.00 год. по вул. Коперника.

Василь був одружений. Залишилася дружина Оксана та двоє дітей.

Нагадаємо, що 31 серпня згадуємо річницю трагедії, в якій під час виконання бойового завдання загинуло шестеро воїнів цієї саперної частини. КАМАЗ, в якому їхали бійці на чолі з командиром батальйону підполковником Вадимом Суским, був атакований ворожими диверсантами. У той момент сапери у машині перевозили значну кількість вибухівки, яка після прямого влучення ворожого снаряда, здетонувала.

На місці загинули підполковник Вадим СУСКИЙ, військовики-контрактники Володимир ДОРОШЕНКО, Андрій СТРУСЬ, Ігор БЖОСТОВСЬКИЙ, Роман МАЛЕЦЬКИЙ та Ігор ШУБАК.

Півтори місяці тому в зоні АТО обірвалося життя ще двох бійців цієї військової частини – Дмитра ДЕМКОВСЬКОГО та Ігоря ЦАПА, про котрих ми анонсували попередньо.

На міському цвинтарі, де спочиває більшість загиблих військових,  які були уродженцями Самбора, буде споруджено меморіальний комплекс на честь увічнення пам’яті новітніх захисників незалежності України. Їхніми іменами вже названі вулиці, школи, в яких воїни колись навчалися.

Коротка інформація про Василя Боруту:

Народився Василь Борута 23 серпня 1971 року. Навчався в ЗОШ №7. Відтак - у Самбірському технікумі Економіки та інформатики. З 11 листопада 1997 року перебував на військовій службі у Збройних Силах України. У підрозділі саперів був заступником командира 1-го автомобільного відділення автомобільного взводу роти матеріально-технічного забезпечення.

Вічна пам'ять Герою!

Комісія у справах мирян СДЄ

Теми: Комісія у справах мирян

Інші публікації за темою