Особисті речі Патріарха Йосифа Сліпого з Єпархіального музею, що в Трускавці, експонуються в м. Івано-Франківську

21 лютого 2012
Друк
Фото Тараса Шафрана
Експозиція речей Патріарха Йосифа (Сліпого)
16 лютого в Івано-Франківському музеї визвольної боротьби ім.С.Бандери відкрито виставку присвячену 120-літньому ювілею Патріарха Йосифа (Сліпого) за основу експозиції послужили особисті речі та філателістичні стенди надані Єпархіальним музеєм, що у Трускавці.

Відкриття виставки розпочалося панахидою приуроченою 120-річниці з дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого) , яку відслужив протосинкел Івано-Франківської Архиєпархії митр.прот. д-р Олег Каськів у співслужінні архиєпархіальних священиків.

Опісля о.Олег звернувся з привітальним словом до присутніх, а також передав благословення від Архиєпископа і Митрополита Володимира(Війтишина) та подякував правлячому Архиєреєві Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Ярославу (Прирізу), що благословив надати речі Патріарха Йосифа (Сліпого) з Єпархіального музею.

Також виступив о.Іван Козовик, декан філософського факультету Івано-Франківської теологічної академії, який особисто знав Патріарха Йосифа, отож охоче поділився з присутніми враженнями від зустрічей з Блаженнішим. На завершення присутні мали можливість переглянути фільм «Йосип Сліпий. Молитва за Україну», а також детальніше познайомитися з експозицією.

Тарас ШАФРАН,
директор Єпархіального музею

Теми: Йосиф (Сліпий), Єпархіальний музей

Інші публікації за темою