![](/images/resized/images/stories/events/2016/jan/sam_0027_300_270.jpg)
Позитивне враження на гостей мала також і поїздка до села Нагуєвичі, де усі присутні могли дізнатись про життя і творчість славного мужа нашого народу Івана Франка, відчути атмосферу того, що в жодній книзі не прочитаєш. Завершальною та не менш приємною була поїздка до гірськолижного курорту у село Славське. Краса гір та чарівність лісів підкреслювали особливість нашого краю, допомогли відпочивати та наповнитися радістю, яку ми не зауважуємо у повсякденному житті. Час зустрічі швидко сплинув і тому набравшись позитиву та радісних моментів, всі у чудовому настрої покидали Дрогобич, щоб знову якнайшвидше приїхати у ці прекрасні місця, та привести інших, які цього ще не досвідчили.
Учасник поїздки: побувавши в таких місцях все частіше задумуєшся над сутністю буття… душа наповнюється теплом, неповторною радістю. Такий дім для нас є чудовим відкриттям. Спасибі за гостинність(із гостьової книги Реколекційного Дому Самарянин).
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Ярослав: Упродовж всього нашого життя ми мандруємо до Єрусалиму [фото]
- У Дрогобичі відбувся Фестиваль вертепів [фото]