
"Бог став людиною, щоб визволити нас з неволі, знову поєднати із собою і, залишаючись Богом, назавжди стати нашим Братом", - зазначив владика у своєму різдвяному слові. "Сьогодні нам потрібно себе запитати: кого я шукаю у вифлеємській стаєнці? Що привело мене в цей святковий день до храму? Чи готові ми ввійти до цієї стаєнки і запропонувати Божій Матері разом з Її Дитятком прийти і поселитися у нашому домі?" - наголосив вірним єпископ. "Таке рішення нелегке і дуже відважне. Набагато простіше відспівати колядки та швиденько після закінчення богослужіння поспішити до своєї домівки за святковий стіл, залишивши Бога в яслах у стаєнці, не знайшовши у своєму житті для Нього місця", зазначив правлячий архиєрей. (Читати увесь текст різдвяного слова).
Після завершення богослужіння владика Ярослав побажав священнослужителям та вірним Божого благословення, духовної радості та родинного щастя.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)