![](/images/resized/images/stories/events/2019/jul/tur/dsc00167_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Ярослав звернув увагу вірних на постаті двох святих верховних апостолів Петра й Павла (див. повний текст проповіді). "Достойний приклад святості життя та важлива місія, поручена їм Христом, спонукує Святу Церкву почитати їхню пам’ять в один день", – сказав проповідник. Той, хто заглиблюється в життя і діяння святих апостолів, зауважує між ними істотну різницю за походженням, станом, освітою, а навіть за людськими якостями характеру. І в цьому – великий промисел Господній. "Бог цінує та любить кожну людську особу, покликує її до святості такою, якою вона є, тільки щоб її серце було готове відкритися на Божу волю, відповісти на Його запрошення", – пояснив проповідник.
Свв. Петро й Павло, хоча по-людськи виявляли інколи слабкості та неміч, все ж, натхненні Святим Духом, однаково палали любов’ю до Христа. Саме апостольська ревність в дбайливості за спасіння людських душ робить їх подібними – духовними братами. "З огляду на їхню живу віру та відважну проповідь Євангелія, через те, що вони віддали своє життя Христові аж до мученицької смерті, ми справедливо іменуємо їх підвалинами Христової Церкви", – додав владика Ярослав.
Після завершення богослужіння владика Ярослав подякував о. Тарасу Більо і о. Мар’яну Тупичаку за душпастирське служіння на парафії. Рівно ж єпископ привітав усіх парафіян з 15-літтям храму, в якому вони моляться. "У цьому храмі, ви, подорожуєте сторінками Святого Письма, вслухаючись у повчання Христа, який промовляє до нас через проповіді та гомілії священнослужителя. У ньому пізнаєте Христа при ламанні Євхаристійного Хліба", - зазначив єпископ.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]