![](/images/resized/images/stories/events/2019/jun/img_20190618_102732_300_270.jpg)
Архиєреям у ці дні соборно співслужили священики єпархіальної курії, священики деканатів Дрогобицького району. Під час Літургії духовенство просило благословення у Господа для вірян єпархії та дякувало Богові за отримані дари.
Під час заупокійної Літургії, 18 червня, владика Григорій наголосив, що Церква від самих початків свого існування встановила звичай молитись за померлих. Засновуючи це правило, вона дала для цього солідні підстави зі Святого Письма Старого і Нового Заповітів. Зокрема, в книзі Макавеїв розповідається про те, як повстанець Юда вислав пожертву до храму в Єрусалимі призначену для молитви за померлих воїнів.
Далі владика Григорій наголосив: "Коли ми молимось за померлих, то робимо діло, яке до вподоби Богові". Адже, за словами апостола Павла, Бог "хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди" (1 Тим. 2, 4).
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]