![](/images/resized/images/stories/events/2018/dec/dsc02609_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Ярослав зауважив, що свято св. Микоаля є предтечею Христового Різдва. Адже своєю щирою любов'ю і милосердям Святитель найбільше уподібнився до Нашого Спасителя. «Атмосфера празника св. Миколая проникнута добротою і доброзичливістю, неможливо не відчути цієї атмосфери, так само, як неможливо опертися доброті», - сказав проповідник.
Святий Миколай заохочує нас наслідувати його доброту не тільки 19 грудня, але впродовж цілого життя. «Суттю християнства є любов, а проявом любові у відношенні до ближніх є доброта», - пояснив єпископ. Провідною рисою християнської доброти є безкорисливість. Це, коли ми робимо добро не тому, що хтось є добрий або що від когось сподіваємося отримати вигоду для себе, а тому, що самі прагнемо бути добрими і хочемо наслідувати доброго Бога.
Владика Ярослав пригадав вірним, що все, чим людина володіє в цьому житті, вона отримала з Божих рук. «Це Бог у своїй доброті зіслав нам Свої дари, щоб ми ними поділилися з потребуючими. Якщо би ми не думали про інших, а дбали б тільки про особисте збагачення, то були б нечесними й духовно зубожілими», - сказав у підсумку проповідник.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]