
Під час проповіді владика Ярослав зазначив, що подорож апостолів Луки й Клеопи до Емаусу засвідчує: коли людина, недостатньо зміцнена Божою ласкою, надією на Бога, вона легко відходить від Бога, швидко опановує її зневіра та знеохота. "Однак навернення Ісусом Луки і Клеопи показує, що духовне воскресіння потребує трьох середників: молитви, Слова Божого і Пресвятої Євхаристії", - наголосив проповідник.
Духовне воскресіння передбачає звільнення з неволі гріха і з’єднання з Богом. Молитва, Слово Боже і Пресвята Євхаристія допомагають нам пізнати свій духовний стан. "Воскреснути – це побачити присутність Бога у житті, відновити з Ним і ближнім зв’язок любові", - додав єпископ.
Пізнання Бога стає на перешкоді злу і наближує нас до Бога та Церкви - духовного Єрусалиму. "Історія навернення Луки і Клеопи показує нам, що де б людина не шукала щастя і спокою у світі, вона може знайти його тільки в Бозі", - сказав у підсумку владика Ярослав.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Святіший Отець Лев XIV прийняв на аудієнції владик Синоду Єпископів УГКЦ [фото]
- З нагоди Ювілейного 2025 року спільнота Української Греко-Католицької Церкви здійснила паломництво до базиліки Святого Петра у Ватикані [фото]
- Владика Ярослав (Приріз) бере участь у І Міжнародному з’їзді єпископів-редемптористів у Римі [фото]
- Владика Ярослав (Приріз) уділив нижчі свячення семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав у Биличах: Молімося, щоб Пресвята Богородиця супроводжувала нас дорогою святості [фото]