
У своїй проповіді владика пригадав, що навчальний рік, у який ми вступаємо, є ювілейним 20-м роком від заснування семінарії. Тому ця Літургія повинна бути молитвою подяки за усіх священнослужителів, які тут проходили формацію і зараз служать по всій Україні та за її межами, і семінаристів, які ще готуються стати добрими пастирями. Пригадуючи українську історію, проповідник відзначив, що головним чинником, який єднав наш народ у важкі часи неволі була саме Церква на чолі з її священиками. Тому важливо дбати про їх добру підготовку. Розважаючи над темою покликання, єпископ наголосив, що прихід до семінарії ще не є реалізацією цього покликання, але це вже є початком переміни, дозрівання до тайни священства. За словами владики, семінарія послуговується для цього особливим святоотцівським методом, який являє собою не просте заучування теоретичного матеріалу, а постійне зростання у пізнання Бога. В кінці проповіді владика Ярослав привітав усіх семінаристів та викладачів з початком нового навчального року.
Після заверешення Літурігії владика здійснив Чин освячення підрясників студентам 2-го курсу семінарії. Відтак після спільної фотографії відбулась святкова трапеза, а студенти 1-го курсу та їх батьки мали зустріч з проректором семінарії о. Василем Чавою.
Джерело: dds.edu.ua
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)