
Архиєрею у ці дні соборно співслужили священики єпархіальної курії, священики деканатів Дрогобицького району. Під час Літургії духовенство просило благословення у Господа для вірян єпархії та дякувало Богові за отримані дари.
Під час заупокійної Літургії, 21 червня, владика Ярослав наголосив, що згідно з давнім звичаєм після храмового празника вірні збираються разом, щоб через літургійну молитву поділитись духовною радістю зі своїми померлими родичами.
Великим ділом милосердя щодо померлих християн є поминання під час безкровної жертви Святої Літургії, яка пригадує нам подію Христової Пасхи. Так як в Старому Завіті юдеї намащували одвірки кров’ю агнця, щоб ангел смерті минув їхні оселі, так християни омиті Кров'ю Христовою минають вічну погубу і сподобляються життя із Богом.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)