![](/images/resized/images/stories/events/2016/jan/kol/img_5291_300_270.jpg)
Фото прес-служби СДЄ
У родинній атмосфері присутні прославляли народження Христа колядками, діти – вінчували. Цього дня привітати архиєреїв прибули три молодіжні вертепи: вертеп з парафії с. Дережичі Дрогобицького р-ну, вертеп парафії Катедрального собору з м. Дрогобича та вертеп з парафії св. Андрія Первозванного м. Самбора. Учасники кожного різдвяного дійства вміло поєднали тему народження Христа-Спасителя та актуальні події, що відбулись нещодавно в українській державі.
Владика Ярослав щиро подякував усі присутнім за душпастирське служіння та щиру працю впродовж року, що минув. Єпископ побажав усім радісних різдвяних свят та на знак подяки за коляду й вінчування пригостив усіх солодощами.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]