
Фото прес-служби СДЄ
У родинній атмосфері присутні прославляли народження Христа колядками, діти – вінчували. Цього дня привітати архиєреїв прибули три молодіжні вертепи: вертеп з парафії с. Дережичі Дрогобицького р-ну, вертеп парафії Катедрального собору з м. Дрогобича та вертеп з парафії св. Андрія Первозванного м. Самбора. Учасники кожного різдвяного дійства вміло поєднали тему народження Христа-Спасителя та актуальні події, що відбулись нещодавно в українській державі.
Владика Ярослав щиро подякував усі присутнім за душпастирське служіння та щиру працю впродовж року, що минув. Єпископ побажав усім радісних різдвяних свят та на знак подяки за коляду й вінчування пригостив усіх солодощами.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав: Ми не залишаємо надію в минулому, а беремо її з собою як найцінніший скарб у Новий 2026 рік Божий та в наше життя [фото]
- Проповідь на неділю після Різдва Христового (2025)
- Владика Ярослав у Самборі урочисто завершив Ювілейний рік надії [фото]
- Слово на Собор Пресвятої Богородиці (2025)
- Владика Ярослав привітав духовенство та вірних Самбірсько-Дрогобицької єпархії з Різдвом Христовим [відео]