Владика Ярослав у Світлий понеділок: "Воскресіння Христове – це Христова перемога, яка навчає нас, що не треба боятись страждань та хреста, переслідувань за правду чи навіть смерті" [фото]

15 квітня 2015
Друк
Фото прес-служби СДЄ
Подія воскресіння Христа з мертвих додає християнам сили і віри для подолання життєвих страждань і випробувань. Про це 13 квітня сказав владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, під час богослужіння в Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора. У цей владика Ярослав очолив у прокатедрі святкову Божественну Літургію у співслужінні священиків Самбірського деканату.

Під час проповіді владика Ярослав сказав: "Пасха – це не просто спогад про історичну подію Воскресіння Христового, це джерело нашої віри та надії, це – наше покликання своїм життям свідчити про перемогу Христову" (див. повний текст проповіді). Саме така віра у Воскресіння зростила Церкву, перемогла численних гонителів, пронесла істину скрізь віки та змінила світ. Сучасна людина іноді переживає розчарування, страх, знеохочення, тоді як Пасха Христова дарує їй духовну радість. "Повірмо, що воістину Христос Воскрес – і звершиться наш перехід, наша Пасха: від смерті – до життя, від страху – до надії, від рабства – до свободи", - закликав вірних проповідник.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Прокатедральний собор, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою