![](/images/resized/images/stories/events/2015/jan/dsc00690_300_270.jpg)
Звертаючись до вірних, владика Ярослав сказав: "Іти за Христом, Якого об’явив Отець - означає жити за Євангелієм, перетворити любов до Бога і ближнього на головні засади нашої поведінки, поглиблювати свою віру та постійно перебувати у молитві". Проповідник додав, що йти за Христом - означає перебувати в Церкві, яка є Обіцяною землею, початком Небесного Царства на землі, котре відкривається нам за очищувальними струменями Йордану.
У дні Йорданських свят віруючі стають свідками того, як Христос, творче Слово Боже, освячує воду, яка в давнину вважалася стихійним, хаотичним елементом. Вода не тільки перестає бути грізним елементом, а стає освяченою та освячуючою для світу. "Саме через воду в хрещенні ми очищуємося від гріха та освячуємося силою Христа", - наголосив проповідник.
Після завершення богослужіння надворі, поруч з Катедральним храмом, єпископ очолив чин великого водосвяття. "Нехай ця вода нагадує нам про Йорданську воду, в якій Христос, Господь наш, взяв на себе усі наші гріхи", - побажав вірним єпископ напередодні празника Богоявлення.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]