![](/images/resized/images/stories/events/2014/oct/dsc03779_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Ярослав розповів вірним про покликання св. Йоана Богослова до апостольського служіння. Спершу св. Йоан був учнем Йоана Хрестителя. Після хрещення Ісуса він разом з Андреєм Первозванним, який теж був учнем Предтечі, стають Христовими апостолами. "Святий Йоан Богослов був постійно поруч з Ісусом, і Бог любив його за цю вірність", - зауважив владика Ярослав. Разом з апостолом Петром та своїм рідним братом апостолом Яковом св. Йоан належав до найближчого грона Божих учнів. Зокрема він був присутній під час Господнього преображення на горі Тавор та під час воскресіння дочки Яіра.
"Любов до Христа дозволила св. Йоану розкрити на сторінках свого Євангелія незбагненне таїнство воплоченого Бога", - сказав проповідник. Окрім цього, св. Йоан Богослов мав особливий досвід спілкування з Богоматір’ю, опікуватись якою доручив йому Христос.
Після завершення Літургії владика Ярослав привітав нововисвяченого диякона Богдана. Єпископ подякував батькам, родині, духовним наставникам диякона з товаришування йому на дорозі до священства. Владика Ярослав зауважив, що колись подібне служіння сповнив св. Йоан Хреститель, який вказав своїм учням на Ісуса як Месію.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]