![](/images/resized/images/stories/events/2013/dec/dsc05409_300_270.jpg)
Під час душпастирського звернення до вірних єпископ наголосив: "У житті Приснодіви Марії храм Божий був невід’ємною частиною великого приготування до Богоматеринства". Згодом, після Благовіщення, Марія сама стала храмом Невмістимого Бога. "Богородиця є храмом, його істинною Святая Святих, одухотвореним Божим кивотом", - додав владика Ярослав.
За словами проповідника, поява Діви Марії у храмі знаменувала собою межу двох Завітів: Старого і Нового. "Вона завершила перший і відкрила другий", - зазначив єпископ.
Наприкінці проповіді владика Ярослав звернув увагу вірних на те, що свято Введення у храм Пресвятої Богородиці вказує людині на важливу роль Божого храму в житті християнина: "Подібно як Пречиста Діва Марія, ми повинні віднайти для себе тут своє покликання і ціль в житті, приносити через богоспілкування свою молитву і любов". У Божій святині людина відчуває поклик Господній до пізнання, любові та росту в Бозі. "Тут кожна людина повинна зрозуміти, що вона посвячена Богові ще в момент першого її входу в храм, підчас тайни хрещення, і має бути вірна своєму Сотворителеві до кінця життя", - сказав у підсумку архиєрей.
Після завершення Літургії владика привітав нововисвяченого єрея та подякував його батькам та усім, хто супроводив його на шляху до священства.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]