
Опісля архиєрей вказав на характер святості св. Володимира Великого: "Його християнство – це не тільки зовнішній позірний знак, але й глибоке пережиття та практикування у щоденному житті". Саме про нього митрополит Іларіон пізніше напише: „Ти давав милостиню тим, що просили, одягав нагих, кормив голодних і спрагнених, помагав недужим і викупляв боржників, звільняв невільників. Твої щедроти і милостині ще й сьогодні люди згадують”.
Після завершення богослужінь владика подякував адміністратору парохії прот. Тарасу Стецко та вірним за їхню працю біля Божої святині. Відтак владика побажав вірним бути добрим свідченням учнів Христових: "Не будьмо байдужі до чистоти власної душі, а шукаймо очищення у святих Тайнах Сповіді та Причастя, у щоденній щирій молитві, у взаємній любові та вірності Божим заповідям; разом з тим, наша віра повинна також ставати постійним і живим свідоцтвом для навернення й очищення наших сімей, парохій, сіл та міст і врешті цілого народу".
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)