
Відтак владика звернув увагу вірних на те, яке значення у житті християнина займає храм. Адже у церкві Бог зливає на людину Свою благодать, любов, щедрість, виявляючи водночас Своє прощення та терпеливість. Відтак архиєрей подякував протоєрею Василю Мазуру, який розпочав будівництво святині, та єрею Івану Комарницькому, який довершив справу попередника. Владика подякував також громаді, яка незважаючи на те, що є нечисельною, спромоглась власними коштами та зусиллями збудувати Божий храм.
о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії
Довідка
Будівництво храму Зіслання Святого Духа, яке тривало 6 років, було розпочате навесні 2003 р. за служіння прот. Василя Мазура. До цього часу греко-католики с. Городовичі відвідували храм у сусідньому с. Скелівка, яке знаходиться на відстані 3 км. Греко-католицька громада с. Городовичі входить до складу парохії, матірним храмом якої є церква св. безсрібників Косьми і Дам'яна у с. Скелівка.
Інші публікації за темою
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)