![](/images/resized/images/stories/archive/zezl_300_270.jpg)
Впродовж цьогорічних відвідин парохій архиєреї зустрінуться з парафіяльним братством, катехитом, дяком, ознайомляться зі станом храмів та церковною утварю, перевірять стан фінансових та метричних книг.
Слід зауважити, що практика душпастирських візитації, на історичних теренах Самбірсько-Дрогобицької єпархії сягає XVI ст. У давнину великі території єпархії ускладнювали пастирську опіку єпископом своїх вірних. Саме тому, владики вдавались до практики архиєрейських відвідин, під час яких також здійснювали церковно-адміністративний контроль за діяльністю духовенства та загальним станом парохії. На основі інформації отриманої під час візитацій владики видавали свої пастирські послання та розпорядження.
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]