Студенти Дрогобицької семінарії прослухали курс про місійне служіння

31 жовтня 2020
Друк
www.dds.edu.ua
29 жовтня спільнота Дрогобицької духовної семінарії приймала співробітників Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ, які провели для студентів 6-го року навчання спецкурс про місійне служіння. В рамках заходу семінаристи ознайомилися з теоретичними та практичними аспектами служіння УГКЦ мігрантам. По завершенні курсу учасники отримали сертифікати про участь у ньому. 

Лектори цікаво розповідали шестикурсникам про місійний аспект УГКЦ; про особливості діяльності Пасторально-міграційного Відділу, який вивчає та допомагає ієрархам організовувати душпастирство вірних УГКЦ поза межами України; про ситуацію з українськими мігрантами, переселенцями і біженцями; про канонічний вимір служіння українського священика на місійних теренах, а також про інші важливі питання душпастирства на територіях, де немає церковних структур УГКЦ. По завершенні заходу проректор з навчання о. д-р Роман Андрійовський висловив вдячність його організаторам та доповідачам.

Спецкурс про місійне служіння організовується Пасторально-міграційним відділом уже 10 років. Традиційно він відбувається впродовж тижня на базі однієї з семінарій УГКЦ, до якої з’їжджаються студенти 5 курсів усіх семінарій. Як пояснив о. Андрій Гах, Заступник Голови ПМВ, у зв’язку з запровадженими обмежуючими заходами цьогоріч виявилося неможливим зібрати спільно семінаристів всіх семінарій, тому було вирішено провести експрес-курс для кожної з семінарій. Дрогобицька духовна семінарія стала першою, де цього року пройшов такий захід.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою