На 1-й курс до Дрогобицької духовної семінарії прийнято 16 юнаків

18 липня 2020
Друк
Дрогобицька духовна семінарія
16-18 липня у Дрогобицькій Духовній семінарії проходили вступні випробування, на особливість яких цього року вплинули запроваджені державними органами обмежуючі заходи. Цього року абітурієнтами були 23 молодих юнаків.

Впродовж 3-ох днів приймальна комісія, до котрої з благословення преосвященного владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, ввійшли представники ректорату семінарії та єпархіальної курії, оцінювала здібності абітурієнтів, а також глибину і зрілість їх покликання. За прозорістю вступної кампанії спостерігали представники єпархіального духовенства.

16 липня абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих владикою Ярославом тем. Цього року теми були наступними: 1. «Божі заповіді – надійний фундамент для життя людини і суспільства» (Лк 6,46-49); 2. «Священник – добрий пастир» (Йо.10, 12-16); 3. «Сенс весільної одежі на підставі притчі про весільний бенкет» (Мт. 22,1-14). При оцінюванні творчих робіт приймальна комісія враховувала грамотність і глибину розкриття обраної теми. 17 липня пройшло письмове тестування на знання Катехизму і літургіки, під час якого вступники повинні були відповісти на сто запитань (по 50 з кожного предмету). В останній день вступних випробувань відбувся іспит з музики і співу, а також співбесіда, під час якої приймальна комісія з’ясовувала рівень духовності та інтелектуального розвитку абітурієнтів.

18 липня приймальна комісія у присутності спостерігачів від єпархіального священства підвела підсумки вступної кампанії 2020 р.Б. При підрахунку загального балу, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, враховувалася також успішність при здобутті попередньої освіти. За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 16 студентів.

Насамкінець о. д-р Мирон Бендик, ректор семінарії, привітав першокурсників з початком нового етапу їхньої підготовки до священства. Він також попросив тих, хто не пройшов конкурсу, не розчаровуватися, а продовжити готуватися до вступу наступного року. Як показав досвід, дуже допомагають у цьому Підготовчі курси та Мала семінарія, які діють при Дрогобицькій Семінарії. Відмінники навчання на курсах отримують додаткові 0,5 бала до при підготовці загального балу.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою