![](/images/resized/images/stories/events/2019/jan/kru/dsc_0017_300_270.jpg)
Громада, влада міста та району зібралася зранку у храмі Святого Миколая. Тут зі жовто-синіх лампадок виклали цифру «300», яку обрамили живими червоними трояндами. Присутні запалили свічки-офірки. Отець Ігор Подан відслужив поминальну відправу за всіма, що полягли за волю і кращу долю України.
«Молода кров крутянців не пролита намарно, – наголосив після панахиди отець Ігор Подан. – Їхній оповитий славою подвиг вчить нас мати наповнене любов’ю серце – до Бога, до України, до свого народу».
Старшокласники міської школи ім. о. Станіслава Дашо виступили з короткою літературною композицією. Урочистості продовжилися у Народному домі.
«Я завжди відвідую такі заходи. І знайомих з собою кличу. Сьогодні, будучи в храмі, розмірковувала собі, що наш край – дуже патріотичний. Горда від того факту, що серед крутянців був молодий юнак і зі Старосамбірщини – Григорій Піпський. Саме він, помираючи, переконливо вимовив: «Ще не вмерла Україна!» – прокоментувала подію парафіянка пані Любов.
Марія КУЗЬМИН
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Відбулася традиційна піша проща Старий Самбір – Биличі [відео]
- Владика Ярослав освятив після оновлення храм в с. Верхній Лужок на Старосамбірщині [фото]
- У Старому Самборі відбулись великопісні реколекції
- У Старому Самборі помолились "Хресну дорогу моєї України" [фото]
- У Старому Самборі відбувся "Тиждень соціального служіння" [фото]