
Отож, попри великодню збірку почастунків для воїнів в зоні АТО, у храмі стоїть символічне декоративне "Пасхальне дерево". Дерево прикрашене писанками, які власноруч виготовили парохіяни храму, діти, родини. Це деревце - символ Господнього Воскресіння, спільна праця парохіян та єдність людей в молитві задля нашої України.
На дереві упродовж Великоднього часу кожен може розмістити свої молитовні прохання до Бога.
Джерело: www.spasadrohobych.org.ua
Інші публікації за темою
- Владика Андрій Хім’як у Дрогобичі: Саме Дух Святий освячує нас, перемінює і дає силу вести справжнє Боже життя [фото]
- Владика Ярослав: У життєвому подвизі Дрогобицьких священномучеників ми можемо зауважити, наскільки важливим є мати «очі віри» [фото]
- Владика Ярослав очолив Хресну дорогу вулицями міста Дрогобича [фото]
- У м. Дрогобич відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні [фото]
- Владика Ярослав на похороні о. протодиякона Миколая Рика: Отець-диякон Миколай у своїй щоденній дияконії був уважним до кожного людського болю і до кожної людини [фото]