Пастирське звернення владики Юліяна (Вороновського) у зв’язку з епідемією небезпечного вірусу грипу

31 жовтня 2009
Друк
Впродовж останніх двох тижнів Західну Україну охопила епідемія грипу, яка вже забрала з життя понад 30 осіб, серед яких є діти, вагітні жінки та студенти. На даний час десятки осіб перебувають у реанімаційних відділеннях лікарень у вкрай важкому стані.З огляду на ці тривожні події прошу священнослужителів нашої єпархії звернутись до вірних з проханням дотримання усіх порад Міністерства Охорони Здоров'я України щодо профілактики та попередження захворювання грипу. Згадаймо у своїх молитвах тих, кого забрала з життя ця недуга, та їхні родини. Після Святих Літургій у молитві просімо Господа, щоб Він відвернув це лихо від нашого народу, та оздоровив недужих.

Слава Ісусу Христу!

Всесвітліші та всечесніші отці!
Дорогі у Христі брати і сестри!

Впродовж останніх двох тижнів Західну Україну охопила епідемія грипу, яка вже забрала з життя понад 30 осіб, серед яких є діти, вагітні жінки та студенти. На даний час десятки осіб перебувають у реанімаційних відділеннях лікарень у вкрай важкому стані.

З огляду на ці тривожні події прошу священнослужителів нашої єпархії звернутись до вірних з проханням дотримання усіх порад Міністерства Охорони Здоров'я України щодо профілактики та попередження захворювання грипу. Згадаймо у своїх молитвах тих, кого забрала з життя ця недуга, та їхні родини. Після Святих Літургій у молитві просімо Господа, щоб Він відвернув це лихо від нашого народу, та оздоровив недужих.

Складаю співчуття тим, хто втратив близьких під час цієї епідемії.

З молитвою та Архиєрейським Благословенням!

+Юліян (Вороновський),
Єпископ Самбірсько-Дрогобицький